Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Zájec #15418 üzenetére

    Ez E8200 volt.Az nem degradálódott.Ami degrdálódott az a 2. E8400-em volt, ez meg 80 foknál többet nem látott. ;)

    Annyi volt a történet hogy szét volt bombázva a gépem és teszteltem.Ment a Prime, és egy ventit vissza akartam pattintani a helyére, viszont a gépet nem akartam ezért leállítani. Kicsit izmosan kellett visszapattintani, a kezem megcsúszott, neki az Infinity-nek ami persze egyből szétvágta :DDD, és az egyik pöcök valószínű nem volt elég stabil és kiugrott az ütődéstől.Ekkor ment fent prime alatt 120 fokig az E8200. Eladtam már, de nem ezért elsősorban.A tulajnak kutya baja vele, a mai napig hibátlanul megy. :K Összetettem a 2 kezemet hogy nem lett semmi kuka.Mert a lap, proci, ram nagy terhelést kap Prime közben.Bármi történik ezalatt, hatványozottan nagyobb az esélye hogy valami összefossa magát. Azt hiszem volt valaki aki E8200-öt tesztelt Prime95-tel és kapott egy áramszünetet közbe.Bár minden működött utána már nem volt stabil a procija. :F Lehet volt az áramszünet előtt egy fesz ingadozás, ne adj isten túlfesz, ami prime alatt végzetesnek bizonyult.Szóval ha nincs terhelve akkor valószínű megúszta volna a procija.Nagyon vigyázni kell terhelés alatt...azóta én is óvatosabb vagyok, és persze a Prime-ot se hagyom itt órákra úgy hogy közbe leszaladok ide-oda.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák