Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz tlac #700 üzenetére

    Ellene vagyok az ilyen kütyüknek? Az egyik legrégebbi motoros vagyok a mini pécés topikokban, és olyan régen vettem az első mini PC-met, mint itt nagyon kevesen, továbbá az RK3066-os után megvett RK3188-as megvásárlása óta lesem utóbbi utódát. Jöttek az Amlogic SOC-kal szerelt cuccok, a Mali450-es GPU-val, ami mindössze 2 db Mali400-as, szóval nem láttam, nem látom benne a technológiai áttörést. Jöttek az RK3288-asok a maguk problémáival (ezt ne itt beszéljük ki), és most már itt vannak az intel procival szerelt, wines mini PC-k is, amiket meg azért nem tartok jó vételnek, mert... leírtam már párszor.

    DE: meg lehet győzni róla, hogy kijelző és egyéb perifériák nélkül megér 40 ezret, csak még senkinek sem sikerült. És amíg ez nem jön össze, addig bizony a topik olvasói a sok hurrázó vélemény között olvasni fogják az én véleményemet is, miszerint nincs az az Isten, hogy egy atomos cucc megérjen ennyit, pláne ilyen hűtésproblémák mellett. Azt gondolom, ez is hozzátartozik a topik olvasóinak hiteles tájékoztatásához.

    Az meg már egyenesen vicc, hogy a véleményemen, az érveimen nem találtok fogást, de pár óránként jön valaki, aki azt kifogásolja, hogy egyáltalán ellenvéleményem van, ill. hogy utóbbit még le is merem írni. A fene essen az internet adta szabadságba, mi? :N

    (#701) Zsoo80 Egy csomószor leírtam, hogy 80-100 USD-ért sztem is megéri/megérné megvenni. De nem lehet úgy értékelni egy terméket, hogy majd csak becsúszik vhogy a vámon. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák