Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    Egészen elképesztő, ami az ingatlanpiacon jelenleg zajlik!

    Hát a helyzet meglehetősen szar most mind eladói mind vevői oldalról.
    Eladói oldalról nem csoda, hogy nem engednek az árból, hiszen a pénz ígyis gyorsan veszít az értékéből, abban a pillanatban, ahogy eladja a lakást/házat rohamosan szegényedni kezd.
    Vásárlói oldalról pedig a piszok magas hitelkamatok keserítik az életet, 30 Millió (ahogy elhangzott a riportban) ma már semmire nem elég, ugyanakkor 20 év alatt 60 Millát visszaadva is havi 250 ezres törlesztőrészletet feltételez, amihez igen szép bevétel kell, ha még meg is akarsz élni mellette. Szerintem ha csak nem vagy programozó vagy mérnök vagy ügyvéd vagy hasonló, akkor kb a külföldimunka az egyetlen fentmaradó alternatíva.
    Piszkosul szerencsés vagyok, hogy nekem legalább van egy tehermentes saját házam, bár a jelen helyzetet kinézve ez börtön is lehet, mert az a helyzet, hogy jelen körülmények között az eladására még csak gondolni sem mernék.

    Ebben az országos pokolban Budapest és Debrecen egy még méllyebb bugyor, hiszen ebben a két városban a legmagasabbak az ingatlan és albérletárak is, ezutóbbinál ráadásul szerintem semmi a fizetés, sem a lehetőségek nem tükrözik a mostanában történő emelkedéseke

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák