Aktív témák

  • Irány Irány

    csendes tag

    Srácok van Egy P4-em Aminek a felépítéssét alul olvashatlyátok!
    nagyon szereteme az Imperium Gallactica 2-t de nem megy Win Xp-alatt rendesen!
    Azaz megy de mindigy kifagy!
    Erre az volt a megoldásom hogy akkor felrakok egy Win 98-at egy kis vinyóra meg a gamet !
    Fel is ment a win 98 de sajna minden hibát kijelzett és csak kizárólag Csökkentetet módban indult el!
    Ott viszont miután felraktam minden álltalam ismert Dryvert Patchet és Sofwert ami csak kell hogy felismerje az alaplapot illteve ami benne van azután sem mnet!
    Ilyneket Mint Pl.: PCI BusMaster , PCI Input Driver , és még sok mást nem imert fel!
    olyan mintha a rendszer nem tudná lekezelni Az ICH-5 ös busrenszert és ezért pl Olyat mint videokártya nem is tudtam feltelepíteni rendesen!
    Mielőtt valaki azt írná hogy rakjam fel a Chipset Drivet annak mondanám hogy a legújabbat és az adott rendszerre optimalizáltat szedtem le!


    Ha valakinek lenne erre ötlete azt nagyon tudnám értékelni!


    Vagy a Rendszerre kellene ötletet vagy a Játékra!
    A game egy szűzinstall Xp-n megy de mikro rámegyek egy csapat összetételére és bejönne az hogy miből hány hajó van az adott csapatban azonnal kilép egy F-xxxxx valamilyen hibaüzenetel!
    Sehogyan máshogyan nem megy a játék!

    Létezik hozzá patch átirat segítség beállítás vagy bármi ami segythet ezt a hibát kiiktatni!



    Minden segítséget előre is köszönök!


    :U :U :U :U :F :F :F :F :F :F :O :O :O :O :O :O :O

    Asus P4C800-E Deluxe , Intel Pentium 4 3668 MHz (32C-100%) , Zalman ZNPS 7000 CU ,2db 512 MB Kinkgston Hiper-X , 2db Sata 150 Seagate Barracuda 120 Gb Raid 1 , Sound Blaster Audigy2 ZS Platinum Pro , Logitech Cordles Desktop Mx B ,

  • Irány Irány

    csendes tag

    válasz LordX #2 üzenetére

    Nekem is az kellene!

    Asus P4C800-E Deluxe , Intel Pentium 4 3668 MHz (32C-100%) , Zalman ZNPS 7000 CU ,2db 512 MB Kinkgston Hiper-X , 2db Sata 150 Seagate Barracuda 120 Gb Raid 1 , Sound Blaster Audigy2 ZS Platinum Pro , Logitech Cordles Desktop Mx B ,

Aktív témák