Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hito #56352 üzenetére

    Picimacis wwan nekem volt olyan ami nem lóg ki, csak mikor kihajtottam az antennákat azok egy centit kb.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • lapa

    veterán

    válasz hito #56352 üzenetére

    nekem elég a 32gb ssd, és nem érdekel mennyibe kerül. ahogy az se érdekelne mennyibe kerül az x220, ha kéne akkor lenne. a lényeg, hogy a vinyó már a login képernyőnél lekapcsol, és csak akkor indul, ha valami adat kell róla, az oprendszer nem piszkálja. a merevlemez vagy sd kártya bootol, elsődleges os az ssd-n, bakup os a merevlemezen.

    szutyok intel wifi helyett atheros van benne. 2 teljes és 1 feles slot, rendre ssd, wwan és wlan. az ssd ahogy írva lett corestore mv.

    nekem 1 terára férnek rá a fontos és online-szükséges adataim. ez van tükrözve a két gép között. persze nem mindenki cipel magával 560gb mesét, de nálam ez a rendszer, és már párszor megmentette az adataim életét. lassan 10 éve élek így, nagyon hasznos minden adatot bármikor elérni bármelyik eszközről.

    az expresscard slotban smart kártya olvasó van, mert már lusta vagyok a tpm-mel összekalapálni a merevlemez titkosítását, marad a chipkártya. nem kell másra, ha egész lemezt másolok akkor benyomom helyette a esata adaptert.

    ez továbbra is az én világom. napi tizensok órában ülök a gép előtt, és az egész család ezen a rendszeren (fájlszerver) lóg. sem a 768, sem a 7mm hdd nem opció. ha ez a 2 dolog meglenne, nagy könnyebbség lenne egy x220.

    a negyedik pöcök az usb-be van integrálva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák