Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i.csab

    csendes tag

    válasz btudos #54115 üzenetére

    "Én addig vágytam egy X200-ra, amíg be nem szereztem, hogy megnyugodjon a kis lelkem."

    És is hasonlóképp érzek… :O Több, mint egy éve szeretnék egy TP T500-ast, aztán úgy alakult, hogy szeptemberben egy teljesen új gépet kellett vennem. S ennek a tényezőnek köszönhetően, valamint a verhetetlen NBD garancia miatt egy Latitude E5530-ra esett a választás…A kapcsolatunk mondhatni kiegyensúlyozott, egy-egy apróbb tényező van csak, ami "zavar" (a lekerekített sarkok, és a kályhaezüstre fújt oldalélek)…de semmi vészes, ezt leszámítva teljes a szimpátia. Csak közben mégis befúrta magát a kapcsolatunkban a harmadik, ami nem hagy nyugodni. Még hetente rá-ránézek a TP-kre, mintha újra gépet keresnék…
    S elismerem, hogy talán csak a brand rántott magába és nem lenne szükségem cserére, vagy egy második gépre…De cseppet zavar, hogy nem egy hőskori, full fekete TP-t bámulok. Lehet, hogy nem sportszerű ebben a topikban feltenni egy ilyen kérdést (vagy legalábbis a másik oldal márkahű képviselőinek véleményét is meg kellene hallgatni), de ti "lecserélnétek" egy modern vasat egy klasszikus veteránra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák