Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz atus72 #11313 üzenetére

    kicsit unalmasnak tűnnék ha benyögném, hogy a felbontás is túlértékelt. továbbra is csak a magam dolgairól tudok beszélni, én semmilyen különbséget nem tapasztaltam az 1440 meg az 1280 között. van 1440-es x200 is, de szándékosan nem lett az.

    egy másik példát említve: most kaptak a júzerek új monitorokat a cégnél. 1680x1050. gyakorlatilag értelmetlen, mind a programok nagyrésze, mind a web erre az 1280-ra vagy 1024-re van belőve. évekig használtam 1600x1200-at, böszme exceleken kívül nem sok mindennel használtam ki. persze mindenki tud mondani legalább egy olyan programot, aminél jó a nagy felbontás.

    szerintem ez nem "kisgép". ez maga a (nagy)gép. ez egyben tudja azt, amit a kicsi meg a nagy külön sose fognak tudni, mert az egyiken fenn van az, ami a másikon nincs stb.

    félre ne érts, én nem rábeszélni akarlak. csak azért mondom el ezeket, mert korábban hogyismondjam kikuncogtam az x200-as embereket, mert mégis hogy jönnek már ők ahhoz, hogy a kis incifinci izékkel itt okoskodnak a rendes notik között. még tapi sincs rajta he. aztán rájöttem, hogy a méret inkább csak hátrány.

    evone: egyébként már bő két éve egy miliméterre T61 méretű, dupla akksis dell d630-cal gyűjtöm a kilométereket, 1-2 százezer biztos van benne. ténykérdés, hogy a táp könnyebben elpakolható és mivel a gép sikamlós felületű, egy teli hátizsákkal könnyebb kezelni. ettől függetlenül mindkettő alkalmas a célra, az a másfél kiló nem tragikus. főnököm se hitte el, hogy nekem akkora szülségem van egy x300-ra. mindenesetre ha cserélik a gépeket 12" is választható lesz. hp, de ez van.

    [ Szerkesztve ]

  • TayRol

    veterán

    válasz atus72 #11313 üzenetére

    nekem majdnem ilyen van, csak i5 520 es alap 6 cellas akksi.

    MLaca: ez a bios bug csak a w510-re ervenyes, vagy az osszes tipusra?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák