Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz maxika2004 #69756 üzenetére

    A közelmúltban vettem egy utángyártottat [link]. Végülis működik, de több macera van vele, mint a gyárival volt. Thinkpad akkunak hazudja magát, de másik típusúnak. Le kellett szednem a lenovo féle akku management progit, mert többször letiltotta az akkut, mert felismerte, hogy nem eredeti és olyankor úgy viselkedett, mintha benne sem lett volna. Olyankor nem volt hajlandó tölteni. A winbe épített alap megoldás töli és nem panaszkodik. Úgy tapasztaltam, hogy a töltöttség visszajelzés nem teljesen megbízható. Ha sokáig állt a dokkolóban, akkor van hogy hamar lemerül, mert azt hitte, hogy tele van és nem töltött rá, aztán kézben használva meg gyorsan kiderült, hogy már bőven fele alatt jár.

    Ha már panaszkodós hangulatban vagyok, akkor az 2505 port replikátor usb hubjáról ís írok. Megviccelt azzal, hogy nem képes egyszerre mind a négy portján megbízhatóan üzemelni. Négy dvb-t tunert dugtam rá, amelyeket linux alatt rendszeresen eldobálta. Már azt hittem, hogy a kernellel van valami baj, de többfélével is csinálta. Végül egy aktív hubra tettem a tunereket és azóta semmi probléma velük. Azt hittem a dokkolóban lévő hub is aktív, mert ha nem kapott áramot, akkor eltűntek a rá kötött eszközök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák