Új hozzászólás Aktív témák

  • Üdv!

    R60e

    BIOS-t frissítenék, de akksi nélkül nem lehet? :F
    Agyf×szt kapok az ilyentől. :W
    Nincs akkumulátor a gépben. Így hozták.
    Oké, felugrik, h ne szakadjon meg a tápellátás, stb bla-bla-bla kis figyelmeztető ablak, de hogy nem is engedi frissíteni ha nincs akkumulátor a gépben..

    :(((

    Egyébként az a baj a géppel, h T2400-as processzort van benne, amit fel is ismert, kiírta, h 2.17GHz, de most meg csak CPU-Z-ben ahogy nézem, a legkisebb szorzóval (6) megy a processzor ~1000MHz-en.
    Ennek a gépnek pedig gond nélkül kellene kezelnie a procit, nem?

    A processzort nem most cseréltem ki, már régebben, és nem emlékszem, h akkoriban mekkora szorzóval ment a processzor, csak arra, h az FSB-t néztem meg CPU-Z-ben, h megy-e 667-es FSB, és az rendben is volt, de a szorzót, ill. órajelet akkoriban nem néztem.
    Most más miatt került a gép hozzám, és csak rutinból ránéztem a processzorra, és feltűnt, h csak 6-os szorzóval megy.
    Energia-gazdálkodást néztem, ott semmi sincs elállítva.
    Ezért néztem meg tuljadonképpen mikori BIOS van rajt, és elég régi, ahogy meg átnéztem a Lenovo oldalán a BIOS change logokat, lehet, h túl régi a BIOS, és ezért megy csak alap szorzóval?

    Vagy az a baj, h csak XP-vel menne?
    Jártam már más régebbi chipsetes géppel így, h win7 csak alap szorzóval kezelt más processzort, de ezt most nem értem, vannak win7 driverek is a géphez, meg win7 támogatás, akkor most mi van?

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák