Új hozzászólás Aktív témák

  • fgordon

    senior tag

    Aki tudja, hogy honnan tudom letölteni a Windows XP x64 / Windows 2003 x64 operációs rendszeren rendesen működő Power Manager alkalmazást, az számomra a legnagyobb (magyar) Thinkpad szakértő lenne! :B

    A Lenovo Power Management Driver 1.67.04.05 telepítve lett, elvileg működik is (mármint jelenleg nem jelez hibát, bár lehet, hogy semmi sem hívja meg), de ez csak az egyik része.

    Eljutottam például ide, de kb pont úgy jártam, ahogy ott leírták: a legutóbbi Power Managert nem tudtam feltelepíteni, nem engedte a telepítő (gtu402ww.exe, gtu401ww.exe, mint előző változat), a jóval régebbi ami meg felment, az meg nem működött, nem látta az akkut, és a windows service sem működött megfelelően, nem tudott elindulni.
    Viszont láttam működni 64 bites 2008 szerveren a Power Managert, de itt nem ez a kérdés, hanem hogy XP / 2003 64 biten működjön, amire én nem találtam az interneten sem olyat, akinek működött volna. :(

    Amire gondoltam, hogy a setup.inx -et visszafejteni például InstallShield Decompiler-rel (ISD, vagy régi nevén SID: Sexy InstallShield Decompiler), majd átírni bizonyos részét, hogy engedje a telepítést. Addig jutottam, hogy első ránézésre nem találtam meg, mit kellene átírni. Itt a 27749 soros forrása a setup.inx-nek. Ha meg is lenne, nincs compile.exe-m, nincs Installshield IDE 6 vagy 7 nekem, amivel újra lehetne a text állományt fordítani inx-nek. Ez is egy út lenne. Csinált ilyet valaki, vagy ismer valaki olyat, aki csinált már ilyet? :F

    Adobe telepítőknél egészen egyszerű elméletben átírni, hogy milyen operációs rendszerre engedje magát feltelepíteni (ahogy utánaolvastam), de itt nem ilyen van.

    Simán elindítva a Power Manager állományokat: nem indulnak el. Az is út lenne, hogy registry watcher alkalmazással rögzíteni, hogy mit ír bele a Power Manager mondjuk egy 64 bites Vista, 2008 x64-be telepítéskor / használatkor, és azokat lementeni, benyomni 2003-ba + a megfelelő fájlokat a helyükre rakni. Aki ezt az utóbbit érti, van ideje és van 64 bites Vista / 2008 op rendszere és küldene .reg -et + file listát, hogy mit hova, megköszönném, hogy kiderüljön. :R

    Aki tudja erre a megoldást, hogy működjön a Power Manager 2003 x64-en és megvalósul, annak első körben a nevét arany betűkkel a Thinkpad háttérképére írom és megígérem, hogy 1 hétig úgy fogom használni a gépet, küldök is fotót majd a gépről... :P De ennél sokkal fontosabb az elismerés, hogy megoldotta azt, amit senki nem tudott... ;)

    Tudom, az talán első kérdésetek, hogy mi értelme ennek az egésznek, mi értelme egy 2003 / XP x64-et T500-on... a válasz: kihívás és kíváncsiság... ;]

    :R

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

Új hozzászólás Aktív témák