Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz Quaresma #30158 üzenetére

    Én pont azért szerettem a ThinkPad-et, mert nem akart hasonlítani a divatos notebookokra, hanem a inkább a használhatóságot helyezték előtérbe, de ez sajnos egyre inkább eltűnni látszik. Chiclet dizájnnal még talán valahogy együtt tudnék élni, de a jól átgondolt, klasszikus kiosztást nem értem mi a francért kellett szétbarmolni, a kék színű enter is hiányzik, bár még az a legkevesebb.

    Itt jól megmagyarázzák, miszerint a userek kívánsága volt az új kialakítás:

    "Is it really okay to switch the ThinkPad classic keyboard to a 6 row keyboard? Is it really okay to reduce the stroke? In the end, though, we were able to develop with confidence. The X1 keyboard earned a higher evaluation than the T420s in user research that spanned several months and was done across the world, including in Japan. Many of the people who participated in the test were devotees of ThinkPad, and we were surprised to find that the attachment to 7 row keyboards was not as strong as we had expected. Even I, who have always loved 7 row keyboards, realized that "times have changed"."

    Kíváncsi vagyok ezt a kérdőívet mennyien töltötték ki a valós vásárlói rétegből. :U

Új hozzászólás Aktív témák