Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Balinov #118811 üzenetére

    Na, addig, addig huztatok az agyam, beneveztem egy T480s-re, i7-8650u, 16GB, 500GB SSD. Kiderult, tavalyi karacsony Awardco-s bonuszt nem hasznaltam el, ez kb 150GBP-nyi amazon.uk vouchert jelent igy kb 200€ sajat lovettaba kerult. Evileg jovo het vege fele meg is kapom

    Viszont lenne par kerdesem:

    Azt tudom, hogy konkret SN alapjan meglehet nezni, hogy a gyarban milyen speckoval keszult a gep, de modellszam alapjan vajh meg lehet-e ugyanezt? Elvileg 20L7001PUK-cr a tipusa, de egy sold ebay listingen kivul nem sok mindent talalkok google-val.

    Azert kerdem, mert lenne par nem tisztazott feature az amazonos listaban.
    User review-k backlit UK billzetet sugallnak, de psref alapjan a backlit az opcionalis volt
    Kijelzo valszeg FHD, bar ami T480s/I7 rivjut talaltam ott WQHD-t is irnak. Ez nem kulonosebben fontos, csak megol a kivancsisag :), Nehany review meg a touch-ot is emliti, ami psref alapjan csak az FHDhoz volt.

    Szinten psref szserint WVA panel, pedig azt hittem, ez IPS?

    Amit kerdeznek:

    AC8265 helyett mijen AX-es modult lehet/erdemes tenni? Van itt is whitelist/blacklist? Jelenleg 500/50-es nethez kene, kb 6-9 honap mulva elvileg elerheto lesz a Gbit optika

    512/500GB-os SSD melle lehet-e sata/m2/nvme extra cuccot rakni, vagy az a T480 kivaltsaga?

    Koszi
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák