Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #118713 üzenetére

    "Úgy adta ki a hely, hogy majdnem csumára kell nyomni a fényt ha napközben itthon vagyok"
    Én biztosan nem a szememen spórolnék a hülyén kinéző függönnyel vagy lakás átrendezéssel szemben... Illetve ilyen esetben hiába tolod fel a fényt, jó már sehogy nem lesz az eredmény, legfeljebb használható. A munkahelyi körülményeknél is így vagyok vele, ne az én látásomon spóroljanak az árnyékolástechnikával...

    "miközben már rég alapnak kéne lennie egy patika 400nit fölötti csudi panel és a választható az OLED"
    Ezzel egyébként maximálisan egyetértek. Ha nem is 400, de magabiztos 300nit-nek, legalább egy 90% sRGB fedéssel, a kornak megfelelő kontraszttal (legalább 1000:1) válaszidővel (legfeljebb ~20ms) és bitfelbontással (8bit) szerintem nagyon alapnak illene lennie már hosszú évek óta egy IPS panelnél, főleg egy drága üzleti gépnél. :K

    #118714 Reggie0: Ahol én dolgozom, az egész szoba 3 oldalán végig ablakok vannak, és meg tudták oldani, hogy ahova odasüt, be tudd árnyékolni... De egyébként is teljesen a józan észnek ellentmond a szemed kiégetni megfelelő árnyékolás helyett.... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák