Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    Üdvözlet Fórumtársak!
    Kérdéssel fordulnék egy T400-al. Röviden a sztori:
    Húgomnak ajándékoztam a régi laptopom W7X64 rendszerrel. Barátnőivel valamiért kitalálták hogy a W10-re frissítés milyen jó. Itt jött a probléma. Sajnos csak WhatsApp-on tudok kapcsolatba lenni vele, mivel sok 100 km-re lakik tőlem. Állítólag ment a frissítés és amikor nevet meg Wi-Fi jelszót kért elsötétült és többé nincs kép. Én már csak ezt az állapotot láttam kamerán keresztül. A kék Think gombbal sem lehet BIOS-t előcsalogatni. F2 CTR+S DEL, semmire nem reagál, nincs kép. Szereztettem egy másik monitort hátha a kijelző(bár ezt nem hinném), de azzal sincs kép. A gép állítólag indul, 3 zöld kis ikon világít de azt nem tudom hogy melyikek mert mobilon nagyon rossz a minőség. Aksit levetettem vele, 10s-ig nyomattam a bekapcsolót majd aksit vissza és indítás BIOS-ba de semmi kép. 3 zöld világít. Kérdésem az lenne ebben a helyzetben hogy hogyan tudnék segíteni neki ebben? Nem gyanakszom hardver hibára mert a Thinkpad-ok nem mennek tönkre ;) (Bízom benne) Nem egy nagy érték, csak nem tudok adni neki másikat mert ott teljes kijárási tilalom van, meg az üzemanyag többe kerül mint az egész laptop. Ha valakinek van ezek után valami ötlete az írja le bitte. BIOS-ba belépéssel már levezénylem telón keresztül neki ha lenne kép.
    Előre is köszi, zebra
    T400, 4Gbram, Intel core2 duo, ATI VGA+alaplapi, 1600/900. W7 nem eredeti volt mert home matrica van rajta és ultimate-t tettem rá. Frissítésekkel sosem volt ennek ellenére gond.

Új hozzászólás Aktív témák