Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz HSM #105250 üzenetére

    Nem, nem azt írtam, hogy eredetit fogok venni. Azt írtam, hogy miért tettem fel az eredeti kérdést, mert a kolléga válaszából az jött le, hogy az eredeti is olcsó, akkor minek kérdezek ilyen hülyeséget a topikban, meg meglepett, hogy az eredeti sem drága, mert én min. 2× ilyen drágának képzeltem el reálisan, akkor még nem ellenőriztem az árakat, mivel nem tudtam mit kell venni, addig meg nézelődni sem kezdtem el. A „3,5k az eredeti az aprón" ettől még mindig nem jelenti azt, hogy az utángyártott kerülendő, csak azt, hogy az eredeti sem valami drága. Pont az volt a cél, hogy elkerüljem azt, hogy „jajj, késő bánat”, „rosszat vettél”, „ez köztudott, hogy nem szabad”. Már pedig pont ebbe futottam bele, hiába kérdeztem előre. Ha mindjárt azt írjátok, hogy az utángyártott sürgősen felejtős, abszolúte nem éri meg a kicsi összeg spórolását, akkor világos lett volna, mint a nap, és még véletlenül sem jutott volna eszembe nem eredetivel kockáztatni. Mert itt valóban az a lényeg, hogy felejtős, mert minőségileg kritikátlan szutyok, a gépet is tönkreteheti, nem az árkülönbözet a lényeg, akkor is gyárit kéne venni, ha 2-3× olyan drága lenne.

Új hozzászólás Aktív témák