Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Tikakukac #100591 üzenetére

    Teljesen szűz rendszer, gyakorlatilag büngésző, Steam, Spotify, Messenger van fent.
    Pár napja barmoltam el véletlenül bootolhatatlanra, partíció töröl, új Win 10 fel, frissít.
    Ennyi történt.
    Minden ment, minden drivert feltett, még FPR-t is, aztán Vantage install, akku treshold on, szokásos dolgok.

    Ezután egy nappal feltette a 1809-et, és megszűnt a multitouch. Előtte ment.
    A rendszer szerint megvan a két touch point, mondjuk mintha a tab pc settings nem limitedet jelzett volna eddig...

    Frissítettem a firmware-t a digitizeren a Lenovo oldaláról szedett flasherrel, nem változott semmi.
    Driverek törölve az eszközökről (minden, ami touch, pen, vagy beviteli eszközhöz köthető, még az Ultranavot is újratettem), restartok, Win letiltása az auto újratelepítésről, stb

    Ha ezt nem fogom tudni megoldani, akkor lényegében ezen az egy gépen, amin sikerült megszeretni ezt a trágyalevet, ami már nem oprendszer, hanem service is el kell felejtsem, és kezdhetek Linuxokkal próbálkozni.
    A multitouch zoom képeknél, szövegnél is must have, mikor tablet módba van hajtogatva...
    Lenovo fórumon találtam egy usert, akinek addig megy, míg el vna távolítva az Intel grafika drivere, még ezt is kipróbáltam, semmi eredménye nem volt.

    Nevetséges, hogy látom, ahogy a két ujjnál ott a vizuális feedback a képernyőn, mikor megérintem, de ettől még nincs multitouch... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák