Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz nahat #176 üzenetére

    ''[]Te ügye iRiver tulaj vagy és elégedett.''

    Igen, elégedett vagyok, de nem 100%-osan. A hiányzó (megfelelő minőségű) OGG támogatás nekem egy ''fájó pont''.

    ''Megkérdezhetem, hogy ha kipróbáltad a G3-mat és nem dobtad széjjel magad a hangzás, hangminőség, teltség.. stb terén, akkor miért gondolkozol egy ilyen lejátszóban...''

    Természetesen. :)
    A jelenlegi discman mellé szeretnék egy jó flash player-t beszerezni. Mivel nem vagyok egy elvakult iRiver fan, ezért szétnéztem egy kicsit. Tudását, szolgáltatásait, és talán az fw. támogatottságát figyelembe véve az iAudio jobb választásank tűnt. Az ideális ''jelölt'' kiválasztásánál nekem elsődleges szempont a hangminőség, de azért van egy-két olyan dolog (pl. UMS firmware) amiről nem szeretnék lemondani.

    A hangzásbeli különbségekre visszatérve. Az a bizonyos ''teltebb'' hangzás hiánya szvsz. pontosabb beállításokkal orvosolható (ergó nem kizáró ok!). Ami engem igazán zavar (és ezt nem győzöm hangsúlyozni) az a számok közti zaj.

    Igazából csak azért kérdezgetlek itt Titeket, mert szeretném azt hinni, hogy ez csak egy egyedi jelenség volt, mert akkor számomra a G3 lenne a ''Bestbuy''. Egyszerűen nem akartam hinni a fülemnek, mikor azt a bizonyos zörejt hallottam. :( A lényeg, hogy továbbra is várnám a G3-as tulajok (főleg) jelentkezését a témával kapcsolatban.

    ''Ne haragudj, de szerettem volna...''

    Nem haragszom. ;)

    ''Nekem is szokott lenni számváltáskor csippanás...''

    Hát ez nem jó hír. :(( Tudnád reprodukálni egy felvétel erejéig?

Aktív témák