Új hozzászólás Aktív témák

  • Imco

    őstag

    Hi!

    A leírom az elmúlt pár órámat, talán segítek valakinek.
    GEN8-DSM 7.2-69057U1
    A próblémám az volt, hogy a reboot -és csak az- nem müködött sem a DSM-ből sem a Telefon appból, sem az SSH paranccsal. Power off-on-ra mindig hibátlanul elindult.
    Javaslatra belenéztem az ILO-ba is. Semmi hibát nem láttam, bár soha sem használtam, így tapasztalatlan vagyok a témában. Ezért semmi hibát sem láttam. :)
    Mivel a vas évek (6.5) óta hibátlanul ment így az új DSM-re vagy az USB-re gyanakodtam.
    Kidobáltam a 4 lemezt és egy új HDD illetve egy új USB /ua. a loadert írtam rá/ társaságában újra indítottam. Hipp-hopp elindult minden.
    Majd jött a teszt. Reboot a DSM-ből. Müködött. Reboot a telefon appból. Müködik! Boldogság. :C
    HDD kidob, USB marad, 4 HDD vissza, start. Látja hogy másik DSM lemezei vannak. Kérdésre hogy helyreállítom -e, igen a válasz.
    Elmókol 10 percet, restart. Első öröm, minden látszik, minden megvan. :C
    Majd jött 2. teszt. Reboot a DSM-ből. Müködött. Reboot a telefon appból. Müködik! Boldogság. :C
    Hirtelen ennyi. Így utólag a build the loadernél hibázott, vagy utána valami rosszat nyomtam, bár most is mindent úgy csináltam. Sajnos pontosan nem tudom.
    Tény: Most müködik rendesen.

    Üdv! Imco

Új hozzászólás Aktív témák