Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz adika4444 #40377 üzenetére

    Attól hogy 2.5"-os még lehet hiba ezek az usb portok azért nem arra vannak csinálva legyen az usb3.0-ás, több kraft megy át rajtuk tény, hogy ráaggassanak vinyót. Tudom a gyártó írja hogy mehet meg a merevlemez gyártó is, de hát a termékeket el kell adni, ha nem mennének tönkre mi lenne velük.

    Itt említem meg hogy én is routerre kötve használok usb 3.0-ás vinyót de nem csak az usb3.0-ás portját használom hanem van mellette egy usb 2.0, azt y közösítővel összehoztam és úgy kötöttem rá a vinyót(voltak érdekes anomáliák nálam is a vinyóval).
    Nekem határeset az usb-s rackes vinyó is én ha nincs adapter notinál ugyanezt használom mint a routernél.
    Erre legközelebb figyeljél, sok kellemetlenségtől óvod meg magad.

    Alaplap gondnál ha olyan nem pörög fel a venti! ha úgy makkan meg. Karácsonyfa visszajelzés az van bőven mindenféle ledsorrendben, ahogy a fórumtagok írták.
    Attól hogy a rack esetleg túlterhelte a portot nem feltételen megy ő tönkre és a vinyó sem, esélyes de ha az elektronika lekapcsolta, akkor ugye boldogok vagyunk. Lehet volt egy kis feszültség ingadozás, akkura állt át a géped ha benne volt és ez elég volt neki. Nem kapta meg az usb port a neki megfelelő feszt, utána megkapta de így tolerálta. Ha nem volt benne az akksi akkor meg egyértelmű.

    Az hogy üzleti vagy nem teljesen mindegy, azért egy nappali magára hagyás és egy esti között van különbség legalábbis nálam. Nappalra én inkább alvásba teszem, éljel meg ne menjen nekem semmi és kész :) .

    De tényleg nem akarlak elszomorítani, csak egy lehetséges verziót vázoltam, gyakorlatilag semmilyen más változás nem történt a gépen miután hazahoztad a boltból, csak ez.

    Bocs a regényért de így átláthatóbb a mondandóm
    Az is lehet hogy eddig bírta a gép, egy intel ssd betétele nem okozhat ilyen problémát, én még nem találkoztam ilyennel.
    Hál istennek garanciád van, szórakozzon vele a szervizes, de ne mond el hogy mit csináltál vele, csak azt hogy másnap reggel már nem indult. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák