Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Razermazer #40378 üzenetére

    Vinyó rack-hez nem kaptam y kábelt.
    Viszont még egy furcsa jelenség, amit eddig jelentéktelennek tartottam, lehet hogy még sem az?
    A táp kihúzásakor és bedugásakor egy jó nagyot villant a kijelző, aztán minden ment tovább...
    Továbbá a home és end gombok jó helyen vannak az F12-től jobbra még a page up és down az FN+fel- és lenyíl?

    Aksi benne volt, 0%-os elhasználódással.

    Éjjelre én kb. 3 éve bekapcsolva hagytam mindig a laptopjaimat, nem volt ebből még soha semmilyen problémám.
    De utána néztem a HP oldalán a jelenségnek, hát... Nos CPU gondot akar jelenteni nagy eséllyel ez a villogás...

    Az eddig bírta effektusra gondolok én is, na ezért nem veszek gari nélkül gépet. Meg igazából semmit, soha nem tudni mikor makkan meg.

    Mindenesetre köszi a választ, a továbbiakban a szervizes töri a fejét a dolgon én már biztosan nem...
    De a problémát ugye nem okozhatta driver gond? MErt a tárolóvezérlőt, az ujjlenyomatolvasót nem raktam fel, a lenyomatolvasót később terveztem ha majd egyszer már nagyon nem bírom beírni a jelszavamat.:), a tárolóvezérlőből meg azt mondják jó amit a Windows ad.

    Mindenesetre bízom benne hogy a szervíz szépen és ügyesen kikalapálja a dolgot, nagyon megszoktam a gépet már a telepítésnél:)...

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák