Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz zolynet #19538 üzenetére

    igazából nem, teljesen gyári az autóm, nem volt kedvem elgányolni, meg rotáért rohanni, mert az a menő.
    ja de, elsőként nekem voltak meg a jdm asaitec dc2 felnik messze földön, amiket úgy koslattam össze japán import bizniszből, meg gyári gumiéretet is kapott hozzá.
    a hifit meg magam válogattam össze bele hosszú hónapok alatt, jóbarátom faragta be, ami sajnos jelenlegi formájában egy ordas nagy hiba, nem tudom használni normálisan, de ez a tapasztalatlanságomnak volt tudható be, bár erre azért a cimborának is fel kellett volna hívnia a figyelmem, mint profi hifi szerelőnek. na de mindegy, ez van, még agyalok a megoldáson.
    az ilyen kozmetikás dolgokra iszonyú sokat lehet költeni, ezeket inkább mindig gyári új alkatrészbe fektetem, ha eljön a csere ideje. és így nem szállok el költséggel sem.
    szerintem a kevesebb több, de én már csak ilyen maradi vagyok:DDD
    tavasszal kap egy új fényezést pár helyen ahol kell (éljenek a parkolni nem tudó idióták), kicserélem szinte a komplett futóművet, szilenteket, gumiharangokat, féktárcsákat, betéteket, kap valszeg fém fékcsöveket, egy s2k antennát a gyári helyett, aztán ha kell, akkor csapágyakat és lsd-t is, mindent egyszerre, aztán még egy pár évig jó lesz, 101ezer km van benne, nem látom értelmét most suv cserének, csak anyagi bukta lenne, alig járok vele, inkább motorozom orrvérzésig. szóval csak arra költök, amire alapvetően kell, nem többre. de amit kell, azt betyár becsülettel csak gyári újra, mert csak ez éri meg hosszútávon.
    ja és wunderbaum-ot soha nem látott az autó, kikérem magamnak még a feltételezést is!!!:))
    azt mondjuk még nem tudom, hogy hogy fognak megszivatni a vizsgával és a piros matricával meg a kötelezővel és a teljesítmény adóval, de már megszoktam, hogy én mindig csak fizetek és semmit se kapok soha vissza, nagy meglepetés nem fog érni..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák