Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz Boond #30919 üzenetére

    Máskor, ha válaszolsz egy Hsz-emre, amit nem neked írtam válaszként, akkor előtte legyél pontosabb ne utána próbálj az lenni, ami megint nem sikerült.

    Fentebb ezt írtad: "Tedd hozzá, hogy rendkívüli felmondás volt"

    Ebből egyrészt hiányzott, hogy melyik fél kezdeményezte a felmondást, ami így akár degradáló is lehet velem szemben, mert sokan nem tudhatják az előzményeket, amit most nagyon jól visszakerestél, de azért volt felesleges, mert te rendkívüli felmondásról beszéltél, a felmondó fél megnevezése nélkül, és én az általad hivatkozott Hsz-ekben sehol nem látom ezt a szót, hogy rendkívüli, azért mert sosem írtam ezt.

    A felmondás azonnali hatályú volt részünkről, de ez nem a tipikus rendkívüli felmondás volt, amit a bank szokott kezdeményezni szerződésszegés esetén.
    Ez egy normál, egyszerű folyamatú számlamegszüntetés volt, tehát nem az volt a kifogásuk ott, amit írtál, hogy rendkívüli volt, vagy azonnali, és ezért nem tudják megszüntetni, hanem egyéb más kifogásokat soroltak fel, amit nem fogadtunk el, majd végül mégis meg tudták szüntetni a számlákat 3 perc alatt.

    "az egész családdal mentél felmondani a számlát"
    Ne írjál már elferdített marhaságokat pls.

    Nem az egész családdal mentünk be, hanem a családból hárman, ami nem ugyanaz.

    Mivel a másik kettő rokon nem nagyon ért a banki jogi ügyekhez ezért kértem, hogy velem jöjjenek, hogy ott legyek én is, mert ha nem vagyok ott őket simán lerázták volna sajnos.

    A vacs kérdésére leírtak részemről csak egy egyszerű ténymegállapítások voltak, amit te most minden irányból "számon kérsz" rajtam.

    Leírtam érthetően, hogy az új app verziót nem ismerem mert nem tudtam még használni, és annyira meg is vagyok nélküle, hogy most tesztelgessem, ennyi, és nincs ebben több.

    Te meg ezt is elkezdted megmagyarázni, hogy ha ez+az, akkor tudtam volna tesztelni stb., de ilyenek nincsenek.

    Befejezhetjük ezt a témát?

    [ Szerkesztve ]

  • RR-13

    őstag

    válasz Boond #30919 üzenetére

    Egyébként tudod nagyon jól, ha egyetértek veled azt is megírom. :K

Új hozzászólás Aktív témák