Új hozzászólás Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz Ron Swanson #34058 üzenetére

    Had osszam meg az én történetem:
    Szintén 04.19 rendeltem meg az MM-ben a classic hk-t. Vettem és részletre egy cuccost (mert kellett) de mondta is az ügyintéző, hogy 14 napon belül elállhatok s egyben visszafizethetem. Kértem netbankot is. (nincs náluk számlám). Múlt héten járt le a 14 nap. a 13. napon csak érdeklődtem telefonon hogy mizu? Na most figyelj: első 3 ügyintéző be sem akart azonosítani, várjak. 30 nap az átfutás. (hát a MM-ben nem ezt mondták) A 4. ügyintéző segítőkész volt, látta nincs netbank és nem is lesz. Ugyanis azt csak bankfiókban lehet igényelni. + hiába kértem elektronikus szla kivonatot, kézi lett beállítva. Ezt sem lehet módosítani. Menjek be egy bankfiókba. Ok, go. Bankfiókban kivártam a sorom. Mondom az ügyintézőnek: Classic HK-hoz kellene netbank, meg szla digitális legyen. Válasz: azt nem lehet. Mivel a classic kártya nem fiókban lett igényelve, azt csak telefonon, vagy netbankban tudom lekérdezni, módosítani stb. De mondom nix netbank!!! Nem baj, telefonon. Elhajtott, ráadásul csak azért nem borítottam rá az asztalt, mert nő volt. Alpári stílusban kommunikált. Ok, fiókból ki, ismét telefonos üfsz. Ott ismét elmondják, nem lehet intézni sem netbankot, sem digitális kivonatot. Kérdem tőle: honnan a manóból tudom, hogy mikor és mennyit kell visszafizetni. Válasz: majd jön postán a kivonat, azon rajta lesz minden. Áhhhh. Mondom akkor erről ennyit. Akkor szüntessünk meg mindent. 14 napon belül vagyok, mehet bünti nélkül. Nem, nem mehet! Kifizettette a kamatot az áruvásárlási hitelre, majd el kellett utalni a pénzt. Lezárta a HK számlát. Egy óra múlva meg jön az SMS, hogy aktiválták a netbankot, mi a kezdő jelszó.
    Szóval az én szemszögemből ez egy dilettáns banda. Amúgy meg tegnap a postaládába megérkezett a hitelkártya is. 17.napra. Írtam panasz levelet. Válaszoltak is, hogy mivel meg lett szüntetve a hitel és a hk számla is, így nincs okom panaszra. Minden rendben van. AZ hogy a hozzáállásuk miatt lett megszüntetve, az nem érdekelte őket. Azért van az OTP-től is lejjebb.

Új hozzászólás Aktív témák