Új hozzászólás Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz fery02 #33759 üzenetére

    Friss infó:
    Tegnap voltam MHB fiókban. Hát... az ügyintéző szó szerint lebeszélt róla. Először is nem értette (vagy nem akarta érteni) hogy ha nincs ott folyószámlám, miért is akarok hitelkártyát. Aztán mondta, hogy a classicot csak MM-ben lehet. Mondom akkor nézzük a GO! kártyát. Készültem: vittem 3 havi bank szla kivonatot, sőt a honlapjukról letöltött munkáltatói igazolást is vittem. Na ez nem tetszett neki, mert hogy nem eredeti. (nálunk a HR digitálisan dolgozik, email-ben jönnek mennek a dolgok, postán is jön csak ugye lassabb) Aztán megkérdezte, ha ilyen magas a fizum, minek nekem hitelkártya. (magas??? hát nem minimálbér, de 1 misi sincs) Meg amúgy is, több lap a 3 havi szla kimutatás, azt neki végig kell nézni, össze kell adni... szóval látszott rajta, hogy nagyon nem akarja. Végül még odabökte, hogy fizetős az sms kontrol, meg hogy tudom-e hogy nincs push... szóval elengedtem. Aztán közben leveleztem a MédiaMarktal. Azt mondták (Budaőrsi üzlet, ~35Km tőlem) hogy
    1, nem kell vásárolni semmit
    2, elég 3 havi szla kivonat
    3, munkáltatói sem kell
    Csak mondjam meg mikor megyek, mert nem mindig van ott az ügyintéző. Szóval ha pénteken úgy alakul, lehet rápróbálok. Már csak azért is.

Új hozzászólás Aktív témák