Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtyii

    tag

    úr isten ...nagyon a szívére vette itt egy pár ember a dolgokat.
    Saját tapasztalat:
    - 15 évig erstés voltam de kezdtem sokallani a költségeket pedig nem volt rossz csomag (ingyen utaltam) (előtte otp de azt inkább hagyjuk.. soha többet) ...az erste folyamatosan évek alatt szép lassan mindig emelt a havi díjjon és sms díjjon ,már vagy több mint a duplája volt a vége fel
    - gránit szelfis számlanyitás 10eft jóváírás gond nélkül egyszerűen megvolt.
    - ingyenes és feltétel nélküli az számla! isms is ingyenes nem kell azért a szar smsért fizetni!!
    - sajnos a "digitális bank" appja egy fos szerintem ... nem szinkronizál a netbankkal kontaktokat így az appban is felkell venni a címzettet --ez kurva idegesítő, visszautalni sem egyszerű valakinek, a közlemény rovat nem látszik az appban teljesen ... egyszer csak vége.. meg a másik fél számlaszáma sem látszik az appban... (ebben jobb még az erstés dzsorzs is :) ezt nem gondoltam volna mert pedig az is egy rakat kaki de utólag azért jobb mint a gránit bank appja
    - a gránit web elég fapadnak néz ki de használható és gyors úgyhogy azzal nincs bajom.
    - DE ingyen van minden (kivéve utalás) de azt ingyen megoldom revolturól pl az erste max hk-ra :)
    - kártya csere (1 év után az első most ingyenes kártya után platinára cseréltem így 4 ingyen készpénz felvét is van, ha már nem pesti vagyok így bármikor ingyen hozzá tudnék férni a pénzemhez ...meg utazáshoz se rossz) videobankon keresztül nagyon pepec volt az igénylés..ott olvastam el és írtam alá az új kártya szerződést.. igaz ki kellett nyomtatnom a kártya lemondást utána és csak alá kellett írni és postázni, azt hiszem ezt szívesebben teszem meg mint hogy várja egy bankfiókban , szóval ez is egész jól működik.(engem nem zavar ez speciel fel tudok adni egy levelet :) tudom... van akinek már magas egy levél feladása is a postán (ezt szerinte tanítani kéne áltiskben :)
    - volt egyszer egy app probléma (web és app) hogy a fizum jóváírta de a számlatörténetben nem jelent meg... szabad formátumú levélben panaszkodtam és 2 nap múlva kijavították. (de jóvá volt írva és ha kerestem a tranzakcióra (név közlemény) akkor megvolt a jóváírás csak a számlatörténet résznél nem sorolódott fel (nem is értem ezt a hibát) de megoldották.
    - bármit gyorsan el tudtam intézni videóbankon keresztül (pl: most váltottam kamat plusz számlára, hiszen nincs semmi többlet költség és legalább hoz ez is havi 2000 Ft-ot.

    Összeségében elégedett vagyok a gránitra váltással... legalább 30000Ft-ot spóroltam eddig a váltás óta
    (ersténél maradt a max hk mert azzal is csak nekem fizet a bank, és mostmár a gránit is csak nekem fog fizetni .... nem én fizetek a banknak ....ez a lényeg ugyanis úgy látom hogy nem én vagyok a bankért hanem ő értem :)

    szóval nem minden fekete és fehér ... :)) de lehet élni minimális kompromisszumpokkal ha az ember nem veszi annyira komolyan a dolgokat :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák