Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz tlala #16860 üzenetére

    Azt kell hogy mondjam, hogy Cib ügyfélkezelése és kommunikációja nem jó.
    Ennél csak az ügyfelek nem is kis részének "bankkezelése" és kommunikációja a rosszabb. Ha átlagot számolnánk, nem is tudom, melyik oldal mutatna rosszabb képet. :O ;)

    (Többek között ilyesmit is tanítok egy főiskolán - innen a kutatás motivációja.)
    Merném remélni, arra is, hogy tartsák be a kommunikáció szabályait és tartsák tiszteletben a másik fél jogait, méltóságát. Jelek szerint ez esetben megalapozatlan reményem. :(((

    A 16849-ben ezt írtad:
    Itt kedvesen elköszöntünk egymástól, és tájékoztattam, hogy én is rögzítettem a felvételt.
    Azaz utólag tájékoztattad, hogy te is felvetted a beszélgetést.
    A bankos ügyfélszolgálatok rögzítik az ügyfélhívásokat. Megőrzik és szükség, vita esetén az ügyfél rendelkezésére bocsátják. A felvételről előre tájékoztatják az ügyfelet, aki ha nem ért ezzel egyet, akkor megszakíthatja a hívást, és igénybe vehet más, felvétel nélküli ügyintézési módot.
    Ha az ügyfél akarja felvenni a beszélgetést, akkor úgy illik, hogy ő is előre szóljon erről. S majd az ügyintéző (vagy a bank protokollja) eldönti, hogy engedélyezi-e. Az ügyfélszolgálatos is ember, vannak jogai, nem illik kész helyzet elé állítani őt sem. Kutatás esetén is tájékoztatni illik az alanyt, engedélyét kérni, hogy egy kutatás tárgya legyen.
    Úgy látszik, ilyesmiket nem tanítanak azon a főiskolán. :W

Új hozzászólás Aktív témák