Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz #22743424 #11547 üzenetére

    A korábbi verziókat lementettem, azért tudom feltenni őket, ha privátban írsz akkor segítek, hogy megkapd! :K

    (#11548) KTU: Nem értünk egyet :(((
    A korábbi utolsó verziót nagyon remélem, hogy nem tiltják le, mert pl. az egyik régebbi okostelefonunkon is az van, amin 4.4 droid van, és azt nem frissítette le, mert a mostani verzió minimum követelménye 5.0 droid.

    Vagyis, ha tiltják a korábbi 2.0 alatti verziókat, akkor rengetegen nem fognak tudni telefonon bankolni, mert az új telefon vásárlásra "kényszerítene" sok felhasználót, ami elég durva dolog lenne. :(
    Hagy döntse már el a felhasználó, hogy a korábbi jól bevált felületet és átláthatóságot választja, vagy a talán szebb felületű, de elnagyolt átláthatósággal, és nem felhasználóbarát alkalmazást... megjegyzem, hogy egyáltalán nem hozott újabb jelentős tulajdonságokat a 2.0 :U

    Maradjunk abban, hogy a BB alkalmazás újabb verziójával vannak jelenleg nagyobb problémák, nem pedig a korábbi stabil verzióval..., aminek csak egy kis baja van, hogy a 10-es droidon az érintéses fizetést nem támogatja..., de engem ez nem érint a 9.1-es EMUI-n, ahol tökéletesen működik.
    Ráadásul rengetegen szidják a 2.0 verziót, és többen "követelik" vissza az 1.9-est.
    Az biztos, hogy addig használom, amíg csak lehet a korábbit, és ha lesz eszük nem tiltják az 1.9.3-as verziót sem le :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák