Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz fero02 #23021 üzenetére

    Ebből kellene 3... Filmezés meg minden megy a gépről, szóval 5.1 van kiépítve, zene alatt meg szól mindegyik hangszóró. Sub még nincs, mert oda még nem készült el az utolsó csatornája a csövesemnek.
    Ami olyan zene, azt ki szoktam írni losslesből CD-re, ott nem kerül a képbe n+1 szoftveres réteg.

    dudika10: Pl. a Mass Effect 1. Amennyire jó az egész ME széria, még az 1. is évekig itt lesz a gépen. Grafikát is fel lehet eléggé javítani benne némi ini módosítással, valamint képes 128 különböző HW-s hang megszólaltatására ha beállítom rá és bírja a kártya procija. Az Audigy "csak" 64-et tudott.

    Egyébként azzal nem tudom mi a helyzet, hogy a kártya HW-s képességei mennyire segítenek be a gépnek az OpenAL feldolgozásakor. Korábban az volt, hogy ha nem volt EAX-es hangkari, akkor a procinak kellett a hangot is szoftverből számolnia és a hangcsip meg csak előállította azt, így pár % teljesítmény kárba ment.

    Mivel a Creative az OpenAL egyik legfőbb fejlesztője, feltételezem a saját kártyájuk jelenléte előny, bár nem találtam most konkrét információkat erről, lehet nem így van.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák