Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrYsler

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy kis szakértelemre lenne szükségem.
    Van egy Genius SP-HF 2000A típusú hangszóróm. Az utóbbi időben egyre sűrűbben csinálta, hogy csak a bal oldal szólt. Ilyenkor az erősítős (jobb) oldalon lévő főkapcsolót lekapcsoltam, majd vissza, és a hang megjött a jobb oldali hangszórón is. Ezt már jó ideje játszotta (nem mindig), már kezdett idegesíteni, ezért úgy döntöttem szétszedem, hátha csak kontakt-hiba, átforrasztom és kész. Na persze.

    Szétszedtem, átnéztem a NYÁK részt, az alkatrészeket, a csatlakozásokat, de nem láttam semmi különöset. Mindenesetre a kapcsolónál újraforrasztottam a kábeleket. Összeszereltem, de azóta nincs hang a jobb oldalon, és a kapcsolgatással sem jön vissza! :W
    Pontosabban csak nagyon-nagyon halkan szól a jobb oldal, amíg a bal normális hangerővel. Én nem értem mi változott, vagy épp most mehetett végleg tönkre az egyik alkatrész, ahogy szétszedtem? Nem tudom mit csináljak. :(

    Már széthúztam a csatlakozókat is, amik a NYÁK-on vannak, kimértem minden kábelt, kondenzátort, valamint átforrasztottam az alkatrészek lábait is. Semmi változás. :O

    Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet a hiba?

    ChrYsler

Új hozzászólás Aktív témák