Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz G-Bali #72 üzenetére

    ZenUI Launcher. (Semmi különös, van egy Zenpad 10 tab-om, már megszoktam.)

    Utoljára a légegérről, ígérem off befejezve...
    Egyes hírek ellenére Kodiban fast forward, fast rewind tökéletesen működik (2x, 4x, 8x, 16x, 32x). Belső lejátszón szintén. Előző, következő filmre ugrás, menüben mászkálás, minden nagyon kényelmes. A gépelés is praktikusabb, mint a gyári távon. Számomra pedig külön öröm, hogy a soundbar mögé rejtett lejátszót is "látja". A gyári táv nem.

    Ahol gubancokat tapasztaltam.
    1. Kodi. Ahogy mozdul a légegér, felugrik a kezelőfelület, eltakarja a feliratot. A return gombbal eltűnne, de nagyon érzékeny, mozdulatlanul nem tudom nyomogatni. Asztalra letéve meg billeg, domború az alja. Szívás.
    2. Kezdőképernyőre app-ok kirakása. Ezt a gyári távval csináltam, mert nem volt rá képes. Mióta más launcher van fenn, ez nem probléma többé.
    3. Power gomb. Alapból nem tudja bekapcsolni a lejátszót, csak ki. Tanítás után fordul a kocka, bekapcsolja, ki nem. Megáll az ész. De nem tragédia, a kikapcsolást a TV távjával intézem.
    4. Veszettül kattog az összes gombja. Mivel a baj nem jár egyedül, minden nyomásra kettőt kattan.

    Konklúzió, óccó légegér, árához viszonyítva (9 USD) vállalható malőrökkel. A drágábbak gondolom jobbak ennél, de nekem megfelel. Még úgy is megérte, hogy a kínai skótok nem adtak elemet hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák