Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kukulec

    őstag

    válasz #92251648 #86530 üzenetére

    "arra gondoltam, hogy még mielőtt teljesen tönkremennének digitalizálnám őket. az emlék a fontosabb, a minőség másodlagos." mire Te: "a minőség másodlagos, tehát mindegy, mivel csinálod" ez a kettő nem ugyanaz. amit írsz, az nyilván korrekt, de nekem valami egyszerű kell. amit pl kérdeztem az 90 most, aztán egy év múlva eladnám a feléért, míg ha jól értem, gyakorlatilag simán át tudja játszani a zenéket. fogalmam sincs kitől mit lehet bérelni, illetve gyanítom, hogy ez több hónap lenne nekem, mire végeznék.
    dorian: itt régi kiadások szerepelnek, többnyire olyanok, amiket nem találok meg máshol, viszont apámnak kedvesek. arra gondoltam, hogy ha egyszerűen be tudom digitalizálni őket egy eszközzel, akkor rászánnék egy 100-ast az eszközökre. de ezek szerint az a lemezlejátszó nem jó. akkor ezek sem: Audio Technica AT-LP5 / Pro-Ject Debut Carbon Phono USB DC?

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

  • kukulec

    őstag

    válasz #92251648 #86530 üzenetére

    a dolog úgy áll, hogy a pár legritkább bakelitet, ha kell elviszem egy profihoz, már találtam erre egy helyet. viszont lenne egy nagyon hülye kérdésem: ha mondjuk a Cambridge CXA80-at rá tudnám csatlakoztatni egy lemezlejátszóra, annak az USB-je beadná a jelet a gépre, akkor már csak egy szoftver kellene a rögzítéshez? azért kérdezem, mert van egy régi Elin lemezlejátszónk (bár hosszabb távra inkább kerülném) és először lehet kipróbálnám, hogy úgy milyen eredményt kapok.
    az menyire élhető opció, hogy külön veszek egy Pro-Ject AD Box S2-et meg egy rendes lejátszót és így játszom át a lemezeket? jobb minőséget kapnék mint egy USB-s lejátszóval?

    Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Új hozzászólás Aktív témák