Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz bajnokpityu #19772 üzenetére

    Két egyszerű rézdarab (csatlakozó) közti különbségről van szó.
    Amíg nem csinálsz semmilyen vaktesztet, addig számomra komolytalan, és alátámasztatlan minden hozzászólásod ami hasonlóan minimális különbségekről szól.

    Amíg olyan vaktesztek készülnek, miszerint még azonos kábel közt is különbséget tudnak tenni a hallgatók ha becsapják őket, addig komolytalan a hasonló, már bocsánat.
    De most komolyan. Ha vennéd a fáradtságot és megcsinálnál egy pár vaktesztet és hoznál egy 10/10-es eredményt, akkor megkövetnélek. Nem fájna elismernem, hogy a rendszerem és én is kevés vagyok az ilyen különbségek kihallásához. De amíg nem hozol 10/10-es vakteszteket (1 nem elég, ld.: Shufny csinált 8/8-at úgy, hogy a fején sem volt a fejhallgató), addig a placebo hatás áldozataként tartalak számon. :N

    De nem az a baj, hogy Te hiszel benne, hanem az, hogy tényként kezeled.
    Ha csinálnál egy vaktesztet akkor alátámasztanád valamivel és lenne alapja annak amit mondasz.
    Én meg azt mondom, hogy a Marson van élet, mert hiszek benne. Ettől még nem lesz a Marson élet, és nem akarok mindenkit meggyőzni arról, hogy a Marson van élet csak azért, mert én hiszek benne.

    "h lyan plasztikus, v olyan reális. v furu eseténlyan selymes.kása esetén olyan torz."
    Ez a placebo hatás tipikus leírása. Nem tudod mi a különbség, de biztosan van, mert indokolni kell a 10x-es árat és a márkanevet. :)
    De valamiért mindenki megsértődik, amint felhozza bárki a placebohatást... :U

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák