Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az-X

    őstag

    válasz KMT #17399 üzenetére

    Az egy dolog, hogy most mennyiért vettem a dobozt, az meg egy másik, hogy mikor készítették akkor milyen árkategóriába tartozott. Egy ideje árulom az MB 600-as páromat, ezalatt járt nálam jó pár doboz. Volt ami csak próbára, volt amit meg is vettem volna... De egyik sem volt olyan amire azt mondtam volna, hogy na, ezért megéri 30-50-80e Ft pluszt kiadni. Ez a 390-es igazából csak megtetszett, szerettem volna kisebbet, imádom a papír membránt, ráadásul még zárt is, arról nem is beszélve, hogy 25-ös a mélye... rendes furnér van rajta, nem ilyen műanyag izé... és nem utolsó sorban hihetetlenül jó állapotú. Jóvan mondom ennyit megér, kipróbálom max nem tetszik akkor továbbadom. Maradni fog. Amúgy meg ha a kábel még hoz a hangon akkor miért ne érné meg?

    Egyébként van még két tervem... egy ScanSpeak Revelatorokból épített kis monitor illetve egy nagyobb terv... Van egy Dynaudio 3 utas hangszórószettem... ha egyszer lesz nagyon sok pénzem, illetve nagyon sok időm akkor ezekből készítek valami nagyon nagyot... tölgyfából, valami extra váltóval...

    :)

Új hozzászólás Aktív témák