Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denesdr

    addikt

    válasz Bence01 #123297 üzenetére

    Ha szempont az ár, akkor szerintem simán jó lehet egy olcsóbb Hypex Ncore is, nem feltétlenül kell Purifi.
    NC-MP modulokból épülnek a Hypex plateampok, amiket mellesleg többtízmilliós gyári hangsugárzókhoz is használnak [link] szóval...
    NC-MP alapú végfokhoz meg hozzá lehet jutni már 400 Euro + postáért: [link]

  • tranceplanet

    addikt

    válasz Bence01 #123297 üzenetére

    [link] - Mehet egy Hypex Ncore
    A Fosi V3 TPA3255 részemről ajánlott erősítő, ha alacsonyabb a keret. Vegyél egy jó érzékenységű hangfalpárat: minimum 89 dB legyen vagy felette. Használtan én ajánlom a Dali Ikon szériát. :K Én kicsit másképp gondolom, legyen jó a hangfal és az erősítő lehet kicsit gyengébb is. A Hypex végállomás is lehet, ha megveszed. Én elégedett vagyok az Ncore -val, nem tervezem lecserélni. Előfokot/processzort valószínűleg cserélem még és a hangfalakat biztosan. :) A szobaakusztika javítása is tervben van.

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • Fercsa

    senior tag

    válasz Bence01 #123297 üzenetére

    Nezd jelenleg egy hifi rendszerbern a leggyengebb lancszem a szobad, majd a hangfal es a tobbi jon szepen sorban.
    En tapasztalatbol beszeltem, a hobbi projektemet 3db Fosi V3 hajtja tri-ampban. ASR-en talalsz rola meresi adatokat, egyszeruen ilyen aron nem fogsz talalni jobbat. A TPA3255 implementaciojat jol eltalaltak, nem vitatom van jobb nala pl. Topping PA5II, de az 3x aron es konstrukcio hibas, de ez egy masik topik.
    Emellett van nekem egy komoly class-d is a forendszerben, ami elott egy 'boat anchor' musical fidelity volt, de neha en is megkerdojelezem, hogy megerte-e azt az extra penzmagot Fosihoz kepest. Ezeket a regi berogzult neveket, mint cambridge es tarsaik nem mashol mint a fizetett mediaban es szajrol-szajra terjedve nottek ki magukat. Ez az ido mar reg eljart, 2023 van. Igy, ha jelenleg Hypex/Purifi mellett labdaba akarsz rugni akkor komoly R&D-re van szukseg es nem abban a kategoriaban fogjak arulni amiben te keresel. denesdr altal emlitett hypex plate ampt is opcio lehet, de ugye annak kell egy doboz vagy be kell epiteni a hangfalba es megint ott vagyunk, hogy ez tobb szaz ejro plussz.
    Igy en a legtobbet a hangfalakra aldoznek es jon is a kerdes DIY vagy sem? DIY-ben sokkal jobb az ar/ertek arany, ez teny.
    Ha osszetudsz legozni egy SB Accoustics Ara-t, arban is(ujonnan kicsivel tobb mint a teljes keret) akkor megeri varni ra es nagyon erossen ajanlott, nem is keresnek tovabb. Satori driverek, a fuleid sirni fognak orumokben.
    Vagy esetleg ezt [link] , epp valamelyik nap lattam. Nem ismerem az eladot, de szep munka es a hangfalepites alapjait szepen koveti a doboz es a freki gorbe is rendben. Mindez SBA driverekkel. SB26CDC keramia magasaim nekem is vannak es brutalisan tisztan szolnak. Ezen az aron akkora szobaba, mint a tied boven eleg. Egy hallgatast mindenkepp megerne, az elobbi toredek aran.

    [WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

Új hozzászólás Aktív témák