Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz VoidXs #114065 üzenetére

    Reality check :C

    Amúgy mindig ez megy. Nagy arc, hôbörgés, aztán stikában lemérik magukat, epic fail, majd emésztik, gondolkodnak, küzdenek magukkal, aztán irány vissza a fórum, tolják a régi demagógot, mert arcot nem veszthetnek mostmár, de belül tegnaphoz képest már tudják, mert keservesen rádöbbentek, hogy lófaxt sem ér a hallásuk, meg másé sem, mert kb. bukták mindazt, amire elôtte verték a mellüket.

    Ez mindig így megy.

    Lehet dgyuri is már rég letesztelte magát, fogadjunk ? :D Meg lehet a fél AVX banda azóta, meg az összes csendes olvasó és rendre rommá bukták a tesztet, most meg emésztenek. Persze, amikor visszatalál ide, tagadni fog és tolni a régit. Ilyen az emberi psziché, érzelmek, stb. Most már érthetô, hogy ha ennyire el tudja bias-olni az embert a valóságtól saját gyepes hitrendszere, akkor mit tud rá mások célzott, hangzatos szavakkal és ôrült design-al érkezô terméke hatni, pláne ha ott is mögéáll egy közösség és még azok is egymást tuningolják-gerjesztik agyilag, hogy húú hallod, ugyeee ? (A piramis csúcsa Long & Co).

    Kell néha az ütvefúró, lebontani a falakat és helyrerántani az elmét, mert érzelmek tesznek sokszor mássá (jobbá?) olyat, ami amúgy NEM AZ.

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • Ribi

    nagyúr

    válasz VoidXs #114065 üzenetére

    Tegnap nézegettem a programot, csak szinte minden is flacban van és ami wav volt az pont "egyszerű" zene. Hiába kattogtattam bármelyik tömörítést, semmi változás nem volt. Igaz egy nagyon szar fülbedugóssal néztem. Ami viszont azonnal feltűnt, hogy teljesen más hangja van foobarnak meg a proginak. Szóval nem teljesen értem a dolgot. Majd hétvégén ha lesz időm jobban megnézem.

Új hozzászólás Aktív témák