Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz denesdr #107236 üzenetére

    Hát ezaz.. magyarok.

    De Zoránt talál többet is a "Zorán qobuz" keresés. Ez van. Republic Aranyalbum is.

    Hárásó múltkorijainak nevére nem emléxem.. nemtom.

    Viszont poén, h megvehetô MINDEN, amijük van.. és letöltöd fizetés után (havidíjon felül).

    Magyarul nem csak streaming szolgáltató, hanem egyben online bolt is a Qobuz. És onnantól tök legálban Tied a cucc ugyanúgy, mintha az együttes oldalán v CD-n vetted volna. Érdekes mûködési modell, de kényelmes, jó.

    A poén benne az, hogy egyrészt nem n+1 oldalnak fizetsz, mikor ki hogy árulja a zenéjét kin keresztül, másrészt tuti lossless. Van 1-2 DJ vagy elôadó, aki bandcamp-en vagy máshol 320-as mp3-at ajánl maxban, viszont a streaming szolgáltató valszeg csak lossless-ben engedi ôt be, hogy ott legyen rajta. Régóta tervezem h megnézem az mp3-at, ill. a letöltött flacot, kibontom wav-ba ôket és összehasonlítom, van-e eltérés, mert ha a feltöltött flac, a lossless anyag az mp3 konverziója, nem vagyunk elôrébb.

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz denesdr #107236 üzenetére

    ProtonVPN.

    Nekem mivel az email-em is náluk van (ProtonMail), a fizetős csomagban a kettőt egyben kapom (+ ProtonCalendar, ProtonDrive). Jó cucc. Svájc, agyonkódolva, hegy gyomrában fizikailag, és ők maguk sem látnak be a fiókokba, még gebasz esetén sem, nemhogy mást odaengedjenek, ellentétben mondjuk egy Guglival, ahol többszáz (!!) bot pásztázza a Gmail fiókokat ilyen-olyan tartalom és profilozás céljából, a célzottabb reklámok érdekében.

    Proton rulz, azon nagyonkevés IT cégek egyike, ahol szívesen dolgoznék. Csak szerintem kevés vagyok oda, az alapítók CERN-es kutatók, és az egész management iszonyú szakmai koponya. Ott én annyi lennék, mint mackósajtban a brummogás. :D

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák