Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Irmscher 353 #84284 üzenetére

    Persze hogy meg lehet tudni. Ez egy Kenwood KR-5600.
    Nem recseg ropog semmi, mindene működik. Külsőre is jól néz ki.

    Köszönöm megfontolom.

    Hangfalakkal bajban vagyok.
    Meghallgattam párat. Focal, Traingle, Monitor Audio, de a Klips is tetszik... Mindegyikben más volt a jó...
    A Klips a modernebb zenéknél volt jó, a fiam ezért nyűz hogy egy aktívos darabot kér szülinapjára. Eddig tojt az egészre, elvolt a telefonjával. :D
    Nekem viszont a Monitor Audio bronze 2 mindenhol szépen szól, Persze mutattak Phonar- t is de az árban nem az a kategória. :) Hagnszeres zenében viszont a Focal tetszett nagyon.
    Valami polcsugárzó méretet szeretnék hely és ár miatt is :)
    Na és első reflexnyílásos kell legyen mert hátul sajna falhoz lesz tolva. Hely ugyebár :) Vagy zárt is lehet de a legtöbb reflexes ahogy néztem. Videoton hangfalaknak ilyen gondjuk nem volt ugye, mert zárt. Legalábbis az enyém. Nem tudom volt -e nyitott belőle.

    (#84287) Ba cy lus
    Köszönöm. Szerintem ellátogatok oda.

    (#84286) Ear001
    Funkciókkal úgy vagyok, hogy amint látom ezt külső eszközökkel lehet bővíteni. Erőlködőben először én is egy fullos Yamaha -t néztem 303 vagy 402 azt hiszem, de letettem az integrált erősítőről. Max rádió és/vagy USB DAC. Digitális bemenet érdekes lehet, de sok olyan lejátszó van ami ezzel is megbirkózik. Igen majd a számítógépet is rá akarom kötni. Elsőre az erősítővel keveredtem kérdések közé.
    PL yamaha CD-NT670D. Ezt még csak olvastam, nem láttam hallottam, de USB DAC kivételével mindent tud ami kellhet :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák