Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Na erről ennyit!!

    Yamaha R-S202D Sztereó DAB/DAB+ rádióerősítő, fekete+Klipsch R15M

    1 hónapja rendeltem 100ezerét akcióban. A kommunikáció meg nem létéről inkább szót sem ejtek.

    Ma ezt küldték
    "Kedves Ügyfelünk!

    Tájékoztatunk, hogy az imént, nagykereskedelmi partnerünktől kapott információ szerint a következő termék beszerzésére sajnos nincs lehetőségünk, így azt törölnünk kell rendelésedből.

    Elfogyott termék
    Yamaha R-S202D Sztereó DAB/DAB+ rádióerősítő, fekete+Klipsch R15M polcsugárzó pár

    Felhívjuk figyelmed, hogy online kifizetett rendelések esetén a kifizetett összeg zárolása feloldásra kerül. Több különböző tételt tartalmazó rendelés esetén a módosított rendelésed vételárának kiegyenlítésére újra el kell indítanod a fizetési folyamatot, melyet személyes oldaladra bejelentkezve tudsz megtenni. Amennyiben rendelésed csak ezt az egy tételt tartalmazta, úgy rendelésed törlésre került, melyért ezúton elnézésedet kérjük."

    Szóval megvettem az X-FI Hd-t de cuccom nem lesz hozzá.
    De gyerekek, ez a Panasonic ujjá éledt az X-FI-vel!! Úgy szól mint vagy 5 éve nem a hifim. Hiába csak egy szoci Panasonic SA-AK44 :D

    Az Edigitallal eddig tök elégedett voltam, kb 6-8x már rendeltem tőlük... Árgépen véleményeknél is mindenki azt mondja az utóbbi hónapokba lett valami gebasz a céggel.
    Én most teljesen leírtam őket!

    Sőt azt is elérték hogy amúgy is jövőre akartam venni mikor az új házba költözök valami komolyabbat... csak hát ez Akcióban jól jött volna és épp azt hittem haldoklik a hifim is lecsaptam rá... de nem is baj hogy nem jött meg.
    Beidegesedek jövőre sztem Klipsch RF280 álló pár a cél csak még nem tudom mivel hajtsam majd meg.
    Na ennyi gondoltan megosztom veletek.
    Ajánlhattok a Klipsch helyett ilyen 400K ig hangfalat de csak Új érdekel, használt nem!
    Akár szettbe stereo erősítővel.

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák