Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz krichd1 #70454 üzenetére

    Meg sem próbálom vitatni. Vannak szerencsés emberek, akik hetente, havonta hallgathatnak újabbnál újabb best buy kategóriájú elektronikákat. Én nem közéjük tartozom. Az ismerősi, baráti körömből válogathatok, ahol nem mindenki hifista. Vagyis csak egy viszonylag szűk réteg az, ami eljut hozzám. Tehát mindezek fényében, továbbra is tartom a véleményem, ami szigorúan csak rám vonatkozik. E szerint, az a Dac, amit jobbnak hallottam, egyértelműen, mint a Denon da 300, az a Teac ud 503 volt. Ennél nem éreztem kompromisszumot, szinte minden apró részletében jobbnak éreztem, mint a Denont. De az árcédulája fölöttébb magasan áll. Arról nem üss beszélve, hogy a kihasználásához, olyan láncra van szükség, amely messze túl mutat az itt fórumozok anyagi lehetőségének többségén. Az enyémen is, pedig anyagilag feszegetem a saját határaimat. Ez a hobbi fontos annyira számomra, hogy túl lépek a saját árnyékomon, és a lehetőségeimen, ha értelmét látom, hallom. Szeretnék többet, jobbat. Ez természetes. Mégis, a mostani rendszeremben, az általam ismert dac-ok nulla előrelépést jelentenének, 300 k- ig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák