Új hozzászólás Aktív témák

  • TeamSparks

    csendes tag

    Na már hetek óta a prohardver-t bújom, ki sem mozdultam egész hétvégén :DDD , össze akarok hozni egy normális hangrendszert, de teljesen elbizonytalanodtam :( .12m2-es szobába, (korábbi hsz-ben leírtam hogy DnB, rap elektronikus zenére) mi éri meg jobban? Hangerő is legyen azért, meg a minőségi basszus sem utolsó szempont, és hosszú távra tervezek.
    1. Vegyek egy Thonet&Vander Kürbist olcsón, ez is megteszi alapon.
    2. BC Acoustique EX-202.1 erősítő,és van itthon egy Orion HS 282 hangfalpár, rákötöm azt, és esetleg majd ha úgy alakul, idővel veszek hozzá Magnat Monitor Supreme 202 hangfalat (93dB-es érzékenység, 4-8 ohm, 17cm-es mélyközép, az erősítő is úgy gondolom megbirkózna vele)
    3. Vagy aktív stúdiómonitorok?? De a közelben sehol nincs olyan hely ahol meghallgathatnám őket, és 60 vagy afeletti összeget nem akarok kiadni csak úgy látatlanban. + Még kis méretűek és félnék hogy nem lenne basszus, annyi pénzért meg már legyen :DD

    Tanácsokat szívesen fogadok, és örömmel olvasnám egy hozzáértő véleményét, mivel teljesen laikus vagyok a témában. :)

Új hozzászólás Aktív témák