Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni, teljesen kezdő és amatőr vagyok a témában. Mikro vagy minihifit szeretnék, esetleg ha úgy jobban kijövök anyagilag vagy minőségügyileg akkor más megoldás is érdekel. A keret 50ezer Ft. Flac -ot hallgatnék leginkább, pendriveról, külső usb -s vinyóról, vagy egyéb adathordozóról. Ha esetleg wifin vagy bluetoothon keresztül tudok rá zenét streamelni mondjuk telefonról, spotify -ról az sem hátrány, de egyáltalán nem feltétel. Soha nem hallgatom a zenét nagy hangerőn, így nem fontos a nagy teljesítmény, a minőség annál inkább. Zenei téren mindenevő vagyok, szó szerint. Hangszeres zenék a kedvenceim, tehát amikben van valami élő hangszer. De néha elektronikus zenéket is hallgatok, vagy rapet, rockot, klasszikust, latint, popot... tényleg minden stílusban vannak kedvenceim. A szobám kicsi, kb. 12-14 m2 lehet. Van egy pc -m is, azon gondolkodtam, hogy azt "fogom" be erre, de ezt inkább végső esetre hagynám ha a fentiek közül egyik út sem járható. Amúgy sincs benne értelmes hangkártya, csak egy integrált.

    Mindenféle tippet, tanácsot, ajánlást szívesen fogadok. Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák