Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz #71562240 #50717 üzenetére

    Andorrára visszatérve, mind1, hogy ki hányszor hányféle dolgot írt le hányféle kérdésre. Ez nem számít, egy valami számít ez peddig a stílusa annak amit leírt, az, hogy az írásával ki mennyit segít vagy nem segít ez más kérdés. De a hangnem és a modor az nem mindegy. Neki kell együtt élnie vele és nem nekem, ez is igaz. DE azt viszont tudni kell, hogy sok olvasó mielőtt kérdezne is azonnal meg fogja inkább gondolni magát és máshova megy, aztán elterjed a hely rosszhíre és egy üres kihalt, néhány őskövelettel élettelen hely lesz belőlle. Megintcsak az IRC chat-s időszakomat tudom meg emlíyteni, hogy erre több példát is láttam ott, hogy egy több éves rendszere látogatókkal üzemelő, napi átlag 150-200 fős szoba 3 hét alatt megszünt teljesen, mert az operátoraik nem lettek kellően válogatva és eligazítva..... Tehát én csak is kizárólag ezen egyetlen ok miatt hozom fel még mindig azt, hogy nem mindegy, hogy ki milyen stílusban kommunikál, tegye azt akár 100.000-szer is ugyanarról a dologról.

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák