Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz kjani18 #31276 üzenetére

    Hát ezt könnyű lenne visszaalakítani a tápellátásnál, mert a torzítás elégé jól behatárolható.

    Jóstehetségen azt súgja, az eredeti jelalak, tökéletes harmonikus függvény.....(Nyertem? :B )

    Van aki a kvarcpontos szinuszos generátorról eteti a cuccot.

    A Human Audió szerint minden sz@r ami nem akkumulátorról megy.... és tudnak valamit!!!!!

    Bár nem értek hozzá, de rémlik nekem valami földhurok.... ebben az esetben.... ááá, hagyjuk, ehhez már fáradt vagyok...

    Nagyon egyszerű, iktass egy precíziós árammérőt a földeléssel sorba, majd meglátjuk folyik e áram..... de ígérd meg, legalább a mérésnek hiszel... ;] (és AC ben nézd!)

    Tényleg győzködnélek még, mert a vita sokszor előbbre vezet minden felet, és én tanulhatok belőle, de már rajzolni is kellene stb. Ha lesz időd vitázhatunk róla, mert közel vagy....

    Bajnokpityu: Nem bántom őket, sőt, a nem Noname volt a legrosszabb, legjobban torzító lámpa....volt még pár gyártó... de senkinek sem akarok sem pozitív sem negatív reklámot csinálni....

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák