Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Dorian #105730 üzenetére

    Tudom, Dénesnek mindig igaza van. Pont úgy mint neked (meg még páraknak). ;] Jó hogy van egy összetartó család, csak a hifizés nem erről szól. Nem csak egyféle út létezik, nem csak egyféle elvárás létezik, nem csak egyféle magatartás létezik, nem csak egyféle rendszer létezik, nem csak egyféle ízlés létezik, nem csak egyféle hallás létezik. Van, aki botfülű, hiába a sokmilliós rendszer, ha nem hall bizonyos dolgokat, vagy a rosszat gondolja jónak... ja, hogy ezt rám kellene érteni? Hmmm, biztosan igazad van ebben is. Nincs uniformitás, mint az "építőiparban". ;) És nem sértődtem meg, csak egyszerűen unom az értetlenséget. Már csak azt nem tudom, hogy ez mennyire szándékos. Én nem akarok hangadó vagy mérvadó lenni. Aki ismer közelebbről, az talán tudja, hogy nem ilyen vagyok. És nem vagyok mindentudó sem, de nem is vagyok gúnyolódó és lekezelő, mint ti. Sok embert segítettem az első/második rendszere kiépítésekor és eddig senki sem panaszkodott. Te pl. konkrétan senkinek nem segítesz, csak személyes, becsmérlő, lekezelő kritikákat tudsz írni. Ez vagy te és még jópáran itt a fórumon.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák