Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz baryll #104503 üzenetére

    "Gondolom a cinek vadabbul csörömpölhettek a vintage erősítővel :D "

    Nem éppen. Női vokálok, fúvósok szóltak látványosan életszerűbben. Olyan, mintha a Primare sávhatárolt lett volna felül. Meglepett engem is, gondolhatod. Eddig akárhová vittem a Primare-t, mindenhol vagy jobban tetszett az ottani erősítőnél, vagy más karakter volt, de nem rosszabb. Itt egyértelműen jobban illett a hangfalhoz az öreg Technics, akár a saját zenéimet hallgattuk laptopról, akár a tulaj dolgait, CD-n vagy kazettán. (Klassz gyűjtemény volt ott régi deckekből, imádtam.) Nekem legjobban a Pioneer dac, Technics, Arcus felállás jött be. Ez van. Szerinted mennyire bosszantó, hogy mindenhez tetszett eddig a Primare, csak pont ahhoz a dobozhoz nem az igazi, amit végül jónak találtam? Eszem ágában sem volt erősítőt nézni... Ja, és az eladónak zeneileg gyökeresen más az ízlése, de ugyanazt hallottuk.

    Hozzátartozik a sztorihoz, hogy az utóbbi hónapokban legalább egy tucat dobozt hallgattam meg. Hangra simán a T+A Criterion TMR160 tetszett, az számomra tökéletes lett volna. A kecskeméti eladó példányt meg is vettem volna, de családilag nem tudtunk megállapodni, hogy ehhez a mérethez igazítjuk a nappalit. Így maradt, hogy talán akad valami kisebb, amiben van elég energia. Az Arcus számomra árához képest egy teljesen vállalható kompromisszum. A Technics mögött olyan volt, mint egy jó angol doboz, feszes és teres, csak komolyabb méllyel. Ezt keresem.

Új hozzászólás Aktív témák