Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz ngabor2 #1310 üzenetére

    SP

    -szerintem Hiro nem bírja otthagyni a csajt,mert beleszeretett...és ugyan tudja,hogy Kensei-é kell,hogy legyen,de a végén úgyis kiderül,hogy ő Kensei :C

    tetszett,ahogy üzent Andonak :R

    -szemüveg bá' szál szerintem úgy lesz,hogy Claire az apja ellen fordul,összebúrnak,és amikor döntenie kell West meg Apu között,az elsőt választja ~> a nyugati srác meg kicsinálja az öreget! (legalábbis azt gondolom,hogy a festményen is West-tel falják egymást,meg hogy ő a mumus/nakamura papagyilkos ~> + mit tudom én,fiatal Sylar)

    ne tudjátok meg,hogy meglepődtem,mikor összejöttek és kiderült a hasonlóságuk...kb. a 19-20. részben szokás összehozni az ilyen párokat...

    -Sylar szitu meg szerintem egyszerű...nem létezik a világ,amiben legyakta a csajt,az egész egy illúzió,és így a semmit ölte meg,és nem kapott képességet :K

    -szvsz Niki-nél a szobában,ahonnan telefonált,a háttérben DÍEL volt látható (vagy lehet,hogy Jessica van a toppon,és leszarja a férje fejét ~> mondjuk eladta rabszolgának)

    na meg hát nagyon úgy érzem,hogy a nénje,akihez Micah került a Linderman-group tagja volt,és neki is van valami spec. képessége (vagy D.L. anyja) :Y

    -Peter meg egy nagy segg...ez milyen nyomorék dolog már? :(

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák