Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    senior tag

    válasz Gyöször #2582 üzenetére

    Az ország túl felén , a főváros melett kint vannak rendesen , én is voltam kint többször , de csak kocsival , mert a traktorokra nincs rendszám és a rend őrei nem kegyelmeznek :D parancsba van nekik adva , hogy üssék férjek a parasztot ( átvitt értelemben ) nagyra a baj , de nállatok is csak ott még nem hiszik el !! Amikor azt kell számolni , hogy maradt e valami a munkád után ott már nagy a baj :W
    Itt már több topikban megkaptam , hogy én konteózok :D magyarul össze esküvés elméleteket gyartok :DDD de majd ki derül ez a végén , de nem jó felé haladunk nagyon nem , de az a baj , hogy ez globálisan megy , ezek ellen csak globálisan lehet fel lépni is !!
    Na itt a lazító , a 3 pont felfüggesztés, saját gyártmany
    és itt a henger sor Gaspardo, Olasz , össze párositva Vogel Noot Osztrákkal :DDD
    Ahogy a kettő össze van hozva a menet orsós álitokkal a lazító gázra rögzítve , hegesztveaz is saját gyártmany , lézer vágóval vagattam le az anyagokat hozzá , komoly meló volt vele !
    Azért is írtam , amikor ilyeneket csinálok , nállam az alu kábel nem játszik :N :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák