Új hozzászólás Aktív témák

  • madagaszkar

    tag

    Üdv!
    Tegnap megérkezett a Mateweld Buffalo Power Super mini 120-as készülékem. Már ki is próbáltam, 3 pálcát elhasználtam semmi melegedést nem tapasztaltam, igaz a ventillátora veszettül hűt, akár egy gyengébb hajszárító. A 1,5 méteres hegesztőkábel helyett vettem egy 4 méterest, azt pedig az 1 méteres testkábel helyére raktam fel. Így már jobban használható.Nagyon kicsi a készülék, főleg a trafós kb 40 kg-os után. Sokkal könnyebben fog ívet, nem ragad le, szépen könnyen lehet használni a 2,5-ös pálcával 75 Amperen próbáltam, tökéletes volt. A vásárolt 4 méteres kábel fixen réz, a gyári csak rézzel bevont, ez a képeken is látszik. Az ajándék pajzs, napelem+cserélhető gombelemes ami tökéletesen teszi a dolgát, a szintén ajándék kesztyű is minőségi darab. A doboza is jó minőségű, vígan elfér benne a gép a hosszabb kábelekkel, drótkefével, kesztyűvel egyűtt is. Így elsőre úgy gondolom megérte az árát, majd a hosszabb használat alatt kiderül, hogy így van e. Mindenesetre a 2 év gyári garancia megnyugtató. A pálca nem járt hozzá azt pluszban rendeltem. Az utolsó képen a felső kábel a gyári. Képek: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák