Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz saen #60766 üzenetére

    Hogy kompenzálsz 1 felhasználót aki 200-250 packból nem tudott összeszedni 1 értelmes kollekciót, mert a lapok 25 % 9 db lapnak az ismétlődéséből áll ? Full áron való törés nyilván nem lesz behozva, mert igazságtalan előny lenne a többi játékossal szemben. 1-2 pack, meg semmit nem jelent annyira el lett sz.rva a lapok aránya. Itt bizony csak a full rollback a megoldás, mert akik már betörték a lapokat azok nagyon beszopnák a többi megoldással.

    Szerk.:

    Egyébként nevetséges, hogy 1 ekkora cég egy ilyen alapvető dolgot nem tesztelt le a kieg megjelenése előtt. Ekkora hibákat még 1 random indy cég sem csinál, ahol 3-an dolgoznak. A lapok szövegezése inkonzisztens, a szerverek nem bírják a terhelést, most a lapok nyitása bugos...

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • Kari1

    aktív tag

    válasz saen #60766 üzenetére

    Mint opciót írtam, hogy ez lenne a legtisztességesebb megoldás. Mivel a többi esetben csak akkor tudnák rendesen kompenzálni a usereket ha egyedileg bírálnák el a kompenzáció mértékét.
    Pl ha adnak ingyen packot akkor az hogyan? - mert aki pl 200 packot nyitott neki többet kellene akkor kapnia mint aki csak 20 bontott.
    Vagy mint írtam a teljes árú törés sem jó kompenzáció mert vki már betörte a kártyákat.

    Persze tudom hogy már az is nagy csoda lesz ha vmit kapnak a userek és ezt is szerintem ilyen "nesze semmi fog meg jól" stílusban fogja a blizz kitalálni.
    Egyetlen jó dolog az egészben hogy most végre "Amcsik" szívtak rá mivel blizz kb leszarja az EU szervert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák