Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyde

    aktív tag

    Basszus nagyon ledöbbentem az imént mikor unalmamban összeszámoltam email fiók segítségével hogy mennyit költöttem erre a sz*rra... Free to play, aha legjobb mese és marketing. Tudni kell rólam hogy mindig is játszottam de sose költöttem azért sok pénzt játékokra, egyedül a CS 1.6 és a WOW amit megvettem, amúgy dota meg lol ami kitette a nagy részét a játékoknak amibe elég sok órát öltem az elmúlt 10-12 évben. De a Wow kiegek és előfizetéseken kívül azért sose költöttem se LOL-ra nagyon se másra mert sajnáltam pl egy skinre kidobni X ezer ft-ot. De ez hogy csak 2,99 dollár 2 pakli kártya úgy van vele az ember mi az a pénz, egy hambi vagy hotdog ára nem nagy kunszt. Aránylag új játékos vagyok GvG után kezdtem játszani, tehát k*rva nagy hátrányból mivel semmim se volt az alap kártyákból. Nem panaszkodok nem keresek olyan rosszul tehát telt azért arra hogy havonta mindig 1-2x vettem 2 paklikat vagy egy arénát, meg persze a 2 kieget, mert anélkül megint sehol se vagy, összefarmolni a goldot meg munka+social life mellett ezzel a napi fél órával amit rászánok nem lehet. Na lényeg a lényeg összeszámoltam 250 dollárt költöttem eddig azaz kb 70e ft-ot, az elmúlt 5 hónapban mióta játszok és ez apránként nem tűnt fel de így egybe kiver a víz ha rágondolok hogy ennyi pénzből azért lehetett volna venni értelmes dolgot is...
    Sry a regényért csak jólesett kiírni magamból, hogy mekkora bizniszt csináltak ezzel a FREE TO PLAY-el a blizzesek, mert biztos többen is vannak ezzel így ahogy én. És hát nem kell mondanom rengeteg legendary hiányzik még a gyűjteményből ami kéne.... Na m1 ma megfogadtam hogy kiegészítőn kívül paklira és arénára soha többet nem költök. :K

    ui.: pláne ezzel az egy kattintás + jelszót írd be és már le is húztuk a pénzed, se kártyaszám se lejárati idő semmi elő se kell venned a kártyát hogy azzal is arra gondolj hogy hopsz ezután neked el fog tűnni pénz a kártyádról... wá

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák